Göz Göze Geldiğiniz Bir Bayanla Nasıl Tanışırsınız?Uzun zamandır hayatınızın kadını ile tanışmak için bekliyorsunuz ve o bir anda karşınıza çıkıyor. Göz göze geldiğiniz bir bayanla nasıl tanışırsınız?

Karşılaşma anında yapmanız gereken şeylerden birisi öncelikle sakin olmalısınız. Sakinliğinizi korursanız daha mantıklı ve olumlu hareketler edebilirsiniz. Bayanlar genellikle sakin ve kendine güvenen erkeklerden hoşlanırlar. Siz kendinize güvenirseniz her zaman karşınızdaki bayana doğrudan olumlu bir etki bırakmış olacaksınız. Ne yazık ki karşına çıkacağınız bayanın kıyafetleriniz ve saç sakal durumunuz ile de ilgileneceğini unutmayınız. Görünüş ilk bakışta partnerinizi etkileyecek bir durum. O yüzden öncelikle kendinize güvenin ve giyim kuşamınıza dikkat edin. Ardından bütün özgüveninizi toplayın ve oturduğunuz masadan kalkıp harekete geçiniz. İşte beğendiğiniz bayanın karşısına çıkmak için o yürüme dakikaları da çok önemli. Dik duruş ve özgüven. Ardından sırasıyla her şey yoluna girecektir.

Masaya Oturmadan Önce Nezaketinizi Koruyunuz

Özgüven patlaması yaşarken direk gidip masaya bir anda oturmak büyük kabalık olarak algılanıyor. Hiç tanımadığınız ama tanışmak istediğiniz bayanı rahatsız etmeden ona yanaşmanız gerekiyor. Ardından bir anda rahatsız etmeden onunla konuşmak için harekete geçiniz. Kuracağınız ilk cümle “kusura bakmayınız, rahatsız ediyorum ama…” ile başlamalı. Ardından da ne için bayanla görüşmek istediğinizi dile getirmelisiniz. Konuşma esnasında kelimelerinizi düzgün seçiniz. Kararlı ve net bir şekilde davranın. Hoşlandığınızdan, tanışmak istediğinizden üstü kapalı bir şekilde bahsedin. Kısa süre konuşmalar sonrasında da masaya oturmak istediğinizi belirtin. Tabi ki bayanın rızası varsa. Eğer karşılaştığınız geri dönüş olumluysa zaten masaya oturunuz. Hemen konuşmaya devam ediniz ve bu arada tanışma aşamasında onu etkilemek ve nezaketinizi konuşturarak ona bir şeyler ısmarlamak istediğinizi teklif edin. Öncelikle onun karar vermesini bekleyin. Sizin müesseseden rica edeceğiniz şey de kesinlikle önce bayanın tercihini belirtin, daha sonra kendi ısmarlayacağınız seçimi yapınız.

Sohbet İlerlemeden Kesinlikle Telefon Numarası İstemeyin

Masaya oturup menüyü belirledikten sonra ara vermeden ve karşınızdakini sıkmadan sohbet etmeye devam ediniz. Sohbet ilerledikçe konuşmaları derinleştiriniz. Öncelikle kendi kişisel hayatınızdan kesinlikle bahsetmeyin. Öncelik her zaman bayanın hayatı çünkü o sizi tanımak için değil siz onu tanımak için masaya oturdunuz. Hayatınızın aşkı diye umduğunuz bayanın hayatını çok fazla derine inmeden öğrenmeye çalışın. İşi, okulu, hobileri, yaşam stratejileri vs. Ardından onun sizin hakkında bir şeyler isteyip istemediğini anlamaya çalışın. Eğer bayan da sorular sormaya başladıysa iş umduğunuz gibi ilerliyor demektir. Lakin kısa cevaplar verip, sizin hakkınızda öğrenmek istediklerini sormuyorsa durum kötüye gidiyor anlamına geliyor. Konuşmanın gidişatına göre daha sonra iletişime geçmek isteyip istemediğini de anlayacaksınız. Olumlu olursa masadan kalkacağınız zaman numarasını isteyiniz. Acele etmeyiniz. Eğer numarayı kaparsanız zaten şanslısınız. Numarayı alamadıysanız ısrar etmeyiniz ve başka bir hayatınızın aşkını aramaya devam ediniz.

Yorumlar kapatıldı.